Імпорт

Інформація

Насіння екзакум Роял Ден суміш Збільшити для перегляду

Насіння екзакум Роял Ден суміш

Производитель Pan American (США)

2489ПЗ

Профнасіння Zip-пакет 5 драже в мікропробірці.

Екзакум Роял Ден - дворічник у вигляді куща з округлою кроною, що досягає 30 см у висоту. Квітка з м'ясистим стеблами темно-зеленого кольору, покритими яскраво-зеленими листочками з поздовжніми жилками.
У центрі квіток синьо-фіолетового відтінку діаметром 1,5-2 см розташовані яскраві жовті очі.
Тривало квітуча рослина - відмінний варіант для прикраси балконів і веранд.

Детальніше

28 упаковок товару є в наявності

Производитель Pan American (США)

25,65 грн.

Інформація

Насіння висівають в листопаді, лютому і червні, використовуючи піщано-торф'яної субстрат. Майбутню розсаду накривають плівкою або склом і поміщають в тепле місце.
Сіянці щодня поливають і провітрюють по 10-25 хвилин. Перші сходи з'являються через пару тижнів. Коли на стеблі утворюється 4 листа, розсаду пересаджують в окремі горщики. Пишна крона з'являється через 6 місяців.

Екзакум світлолюбний, добре переносить прямі сонячні промені. У півтіні і в місцях з поганим освітленням квіти на стеблі не з'являються.
Оптимальна температура для рясного цвітіння - 17-20 ° С. Не можна допускати зниження температури нижче позначки в 10 ° С. Взимку квітка необхідно берегти від різких перепадів температур, прибираючи від опалювальних приладів. Влітку екзакум краще тримати на свіжому повітрі: на відкритому балконі, терасі або в саду.
Полив навесні і влітку проводиться не частіше 2-3 разів на тиждень, взимку - 1-2 рази в тиждень.
Для підтримки тривалого цвітіння не можна допускати початку насінняутворення, видаляючи відцвілі бутони. Після закінчення цвітіння екзакум обрізають до коротких пеньків і переносять в приміщення з температурою 15 ° С.

Reviews (0)