Інформація

Саджанці троянд

Троянди - найчудовіші і прекрасні з усіх садових квітів, які ви можете виростити на своїй ділянці. Незважаючи на те, що при їх вирощуванні можуть виникнути складності, вони залишаються найбажанішими і улюбленими квітами. Троянди зачаровують нас своїми ніжними пелюстками дурманним ароматом. Садівники любителі давно закохані в троянди. Незважаючи ...

Троянди - найчудовіші і прекрасні з усіх садових квітів, які ви можете виростити на своїй ділянці. Незважаючи на те, що при їх вирощуванні можуть виникнути складності, вони залишаються найбажанішими і улюбленими квітами. Троянди зачаровують нас своїми ніжними пелюстками дурманним ароматом. Садівники любителі давно закохані в троянди. Незважаючи на те. що існує безліч інших прекрасних квітів, інтерес до троянд ніколи не згасає. Очевидно це пов'язано з постійним появою нових вишуканих сортів. Також троянди можна використовувати в саду для різних цілей завдяки своїй універсальності і невимовної краси.

Докладніше

Саджанці троянд -

Підкатегорії

 • Поліантові троянди

  Група поліантові троянди - характеризуються, перш за все, яскравими квітами невеликого розміру, з'єднаними в великі суцвіття. Завдяки великій кількості, квіти мають довгий період цвітіння, а деякі сорти - здатність до ремонтантних (безперервному) цвітінню протягом сезону. Найбільш придатні для посадки на клумбах і вздовж тротуару.

 • Плетисті троянди

  Плетисті троянди - одна з найпопулярніших, останнім часом, група сортів. Характерною особливістю даної групи сортів надзвичайна енергія росту рослин, дозволяє куща вирости 5-6 метрів заввишки. Характерною ознакою також є велика кількість квіток на рослині, які об'єднуються в суцвіття. Деякі сорти мають здатність цвісти тільки раз в сезон, хоча більшість сортів, традиційно, має два періоди цвітіння. Рослини ідеально підходять для обробки альтанок, створення живоплоту, декорування стін будівель. Вимагає створення каркаса для підпори.

 • Англійські троянди

  Англійські троянди - група сортів чагарникового типу, виведена англійськими вченими в кінці ХХ століття. За формою куща і розміщенням квіток ця група троянд схожа на поліантові троянди. Однак відмінністю англійських троянд є квіти з неперевершеним ароматом, що поєднуються в суцвіття. Троянди мають здатність довго цвісти - іноді перша хвиля цвітіння поступово переходить у другу, забезпечуючи безперервний сезон цвітіння. Іншою особливістю англійських троянд надзвичайно широка і виразна гама кольорів, перетворює цю групу саджанців в унікальну. Англійські троянди рекомендується висаджувати на окремих клумбах і квітниках разом по кілька рослин. Разом з тим, в даному розділі представлена ​​ще одна популярна група сортів цієї серії. Англійські в'юнкі троянди поєднують в собі характеристики англійських (по типу цвітіння і ароматом) і плетистих (за розміром саджанця і енергією росту) троянд. Рослини цієї групи оптимально підходять для обробки альтанок, створення живоплоту, декорування стін і будівель.

 • Чайно-гібридні троянди

  Чайно-гібридні - найбільш поширена група сортів, характеризується великим або середнім розміром квітки з великою кількістю пелюсток. Квітконосні стебла довгі, квіти одиночні або з невеликою кількістю бічних бутонів.