Категорії

Інформація

Ви можете скасувати своє замовлення, але не пізніше 2-х тижнів від дати його оформлення. Скасувати замовлення можна відправивши лист в службу підтримки або зателефонувавши по телефону. При цьому не забудьте обов'язково вказати номер замовлення або своє прізвище та ім'я.

 Компанія КвітаРІУМ гарантує стовідсоткову якість на насіння та інші товари, придбані в мережі наших магазинів. На полицях наших магазинів представлений тільки сертифікований товар, якість якого підтверджено відповідними довідками контролюючих установ України і країн-імпортерів.

 Компанія КвітаРІУМ компенсує 100% вартості придбаного товару за таких умов:

 - Якість отриманого насіння і інших товарів не відповідає заявленій (термін придатності насіння і інших товарів прострочений)

 - Зміст посилки не відповідає замовленню.

 - посилка отримана не пізніше десяти днів з дня її відправки. Оболонка посилки не пошкоджена.

 - Скаргу треба надіслати електронною поштою на адресу info@kvitarium.com.ua протягом 10 днів після отримання посилки. Як доказ долучити фотографію з оригінальною упаковкою поруч

 - Компенсація надається у вигляді знижки на наступне замовлення або у вигляді повернення коштів (поштовий переказ, переказ на карту Приватбанку, поповнення мобільного телефону).