Лобелія

Інформація

Насіння лобелії Фан бургунді Збільшити для перегляду

Насіння лобелії Фан бургунді

Производитель Benary (Германия)

2417ПЗ

Профнасіння Zip-пакет 10 насінин в мікропробірці (дражоване).

Лобелія Фан - морозостійка рослина висотою 600-900 мм з великими трисантиметровим квітками синього, фіолетового, білого, рожевого, блакитного або пурпурного кольору. Квіти двогубої форми на коротких квітконіжках з'являються в червні-липні і залишаються на пагонах до пізньої осені. Темно-зелене листя ланцетної форми з коротким ворсом сизого або сріблястого відтінку розташовані по всій довжині паростків.

Детальніше

7 упаковок товару є в наявності

Производитель Benary (Германия)

29,50 грн.

Інформація

Насіння лобелії сіють з січня по квітень в теплицях або контейнерах, накриваючи їх плівкою. Оптимальна температура повітря для розсади - 20 ° С. Насіння не заглиблюють в грунт, а лише злегка вдавлюють в землю пальцями. Розсаду кожен день обприскують, а теплицю провітрюють.
Перші сходи з'являються на 10-21 день, після чого плівку знімають. Пересаджують лобелію у відкритий грунт, коли температура на вулиці піднімається до + 15 ... + 17 ° C (травень-червень).Головна особливість догляду за лобелією полягає в необхідності частого поливу. Коріння квітів, які ростуть у відкритому грунті, поливають один раз в 2-3 дня. Зверху лобелію обприскувати не можна.

Reviews (0)